Jak vyzdobit dům a zahradu v letošním roce o Vánocích?

Home / Blog / Jak vyzdobit dům a zahradu v letošním roce o Vánocích?

Krásné vánoční osvětlení – tady začneme! Konec roku je nádherný čas, který vyžaduje vhodnou výzdobu. Proto mnozí již v těchto dnech přemýšlejí, jak vyzdobit dům pro nový rok 2017 (rok kohouta). Sváteční atmosféru vytváří vánoční strom a stylové dekorace, blikající svíčky, slavnostní pokrmy, věnce a vánoční dárky. Ze všech stran musí vycházet radost, světlo a kouzlo. Fantazii se meze nekladou. Jak vyzdobit dům na Vánoce v roce 2017? Neodmyslitelným symbolem nadcházejících svátků je vánoční stromeček, adventní věnec se svíčkami uprostřed stolu či různé drobné dekorace, které nám připomínají výjimečnost Vánoc.

Efektní vánoční osvětlení a dekorace

Pryč je doba, kdy si lidé vánoční stromky zdobili jen ovocem, jablky či ořechy, šikovnější hospodyňky je nahrazovaly slaměnými a háčkovanými vzory a postavičky. V současnosti trh nabízí neskutečné množství druhů, kde dominuje LED vánoční osvětlení a dekorace. Ohromně populární je efekt padajícího sněhu a světelné rampouchy, dominují na vánočním stromečku ozdoby v bílé, fialové a červené barvě. Celkový vzhled stromečku dotvářejí i různé girlandy, stuhy či řetězy v různých barevných kombinacích. Pocit domova během Vánoc navodí i nenápadné ozdoby, které se dají umístit kdekoliv.

Kouzelné adventní věnce

Advent začíná 27. listopadu zapálením první ze čtyř svíček na adventním věnci, symbolizuje období půstu a duševní přípravy křesťanů na příchod Ježíše. K výzdobě věnce se používají suché plody, šišky, jednoduchá stuha. Adventní věnce nesmí být přeplácané, ideálně ho dekorujte liturgickými barvami – fialovou, bílou nebo bordó. Věnce si můžete vyrobit sami, koupit hotové nebo nechat vyrobit na zakázku. Klidně si můžete přinést i vlastní podstavec, který bude tvořit jádro.

Vánoční výzdoba inspirace!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *